do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Polityka prywatności

Korzystając ze strony internetowej: TONERYTanie.pl akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdujące się na niniejszej stronie.

DANE OSOBOWE

W czasie korzystania ze strony internetowej TONERYTanie.pl mogą Państwo zostać poproszeni o podanie niektórych swoich danych osobowych - przy składaniu zamówienia, dlatego w celu poprawnej realizacji zamówienia należy poprawnie wypełnić formularz.

Dane, o które będą Państwo poproszeni to:

  • imię i nazwisko
  • adres zamieszkania
  • adres dostawy (jeśli jest inny niż adres zamieszkania)
  • numer telefonu
  • pesel (niewymagane)
  • nazwa firmy (niewymagane)
  • adres poczty elektronicznej, na który przyjdzie potwierdzenie zamówienia.

Firma SIRIUS GRZEGORZ DAMRATH NIGDY nie sprzedaje i nie udostępniam osobom trzecim danych personalnych czy adresowych klientów i użytkowników serwisu TONERYTanie.pl 

Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę, nie odwiedzaj strony TONERYTanie.pl  i nie udostępniaj nam żadnych swoich danych dotyczących Twojej osoby.

NIEZAPOWIEDZIANE WIADOMOŚCI

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości e-mail osobom, których dane kontaktowe uzyskaliśmy dzięki działalności związanej ze stroną TONERYTanie.pl . Pod tym określeniem rozumiem informacje niekomercyjne (np. życzenia, Promocje, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne (tylko dla użytkowników zapisanych na listę adresową), których treść dotyczy oferowanych przez nas produktów i usług. Informacje komercyjne filtrujemy tak, aby nigdy Państwo nie otrzymywali informacji, która nie byłaby potencjalnie interesująca.

TONERYTanie to wyjątkowy sklep z tuszami i tonerami w Polsce!

TONERYTanie to jeden z największych sklepów internetowych, zajmujących się sprzedażą wysokiej jakości materiałow eksploatacyjnych do większości dostępnych na polskim rynku drukarek, faxów i kserokopiarek. Nasza oferta obejmuje bardzo szeroką gamę produktów oryginalnych oraz fabrycznie nowych i regenerowanych kompatybilnych tonerów, tuszy i bębnów światłoczułych m.in. firm Quantec, Prism, Anycolor, My Office, Orink, Ink i wielu innych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wprowadziliśmy do oferty również gamę produktów w wersji ekonomicznej WHITE BOX, które cechuje wysoka jakość i atrakcyjna cena.

Absolutnie nadrzędnym celem sklepu TONERYTanie.pl jest profesjonalna pomoc naszym Klientom w zakresie poprawnego doboru produktu do urządzenia. Oferujemy dodatkowo pełne wsparcie techniczne po zakupie w przypadku pojawienia się problemów w prawidłowej instalacji i funkcjonowaniu oferowanych przez nas materiałów eksploatacyjnych.

Produkty sprzedawane przez sklep TONERYTanie.pl posiadają europejskie certyfikaty jakości: TUV, ISO 9001, ISO 14001, ISO 19752 ISO 19798.

W sklepie TONERYTanie_pl znajdziecie Państwo alternatywne, sprawdzone jakościowo, tanie tonery, tanie tusze i tanie bębny światłoczułe do urządzeń biurowych następujących wiodących producentów: Brother, HP (Hewlett Packard), Samsung, Canon, Xerox, OKI, Lexmark, Ricoh, Kyocera, Panasonic i innych.

Dla wygody naszych Klientów uruchomiliśmy dla Państwa zaawansowaną wyszukiwarkę, która w prosty i intuicyjny sposób pozwoli szybko i bezbłędne odnaleźć w naszym sklepie poszukiwany toner Brother, toner HP, toner Samsung, toner Lexmark lub innego producenta. Służymy Państwu też pomocą telefoniczną lub poprzez czat online.

Zapraszamy do zakupów!!!

Infolinia

tel. +48 602-817-567
live czat na dole strony

Dostawa

Zakupy powyżej 299zł to
darmowa dostawa!

Wysyłka

Zamówienia wysyłamy
zawsze w 24 godziny!

Bezpieczeństwo

Sklep jest zabezpieczony
pełnym certyfikatem SSL
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl